Виставка світлин «Хустка-берегиня»

До Дня Збройних Сил України та напередодні Дня хустки цикловою комісією викладачів мистецтва Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж" презентовано виставку світлин «Хустка-берегиня».

У фотопроєкті взяли участь Притуляк Тетяна Семенівна, Штурба Антоніна Олегівна, Подуфалова Катерина Юріївна, Разводова Марина Валеріївна, Меленишин Наталія Борисівна, Буяновська Віра Вікторівна, Горячева Ольга Іванівна, Ядвіга Оксана Вікторівна, Карабіненко Ірина Олександрівна, Присяжнюк Інна Василівна з донькою Валерією, Маковський Павло Павлович з мамою Мариною Анатоліївною, Заборська Ксенія, а також наші військові Борейко Олена Миколаївна та Нюнько Ольга Володимирівна.

Світлини створили фотографи та випускники КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» Древіцька Юлія Yulia Drevitskaya, Шендерук Дмитро та студентка 31 групи Синячова Тетяна.

Образи в хустках виконала Горячева Ольга Іванівна, костюмер закладу освіти.

Висловлюємо подяку за надані хустки та старовинні предмети Олена Перепилюк, директору Гольмянського сільського будинку культури, Ірина Борбела, директору Борсуківського сільського етнографічного музею, Петру Астафійовичу Петро Ткач, директору Балтського історичного музею.

Щиро дякуємо адміністрації освітнього закладу за сприяння реалізації фотопроєкту.