Відкрита лекція «Подвиг Героїв Крут: подвиг через століття»

29 січня 2024 року в актовій залі КЗ «Балтського педагогічного фахового коледжу» для здобувачів освіти І-ІІ курсів викладачами циклової комісії соціально-економічних та природничих дисциплін було проведено відкриту лекцію «Подвиг Героїв Крут: подвиг через століття». Максим Чорба та Оксана Ядвіга детально ознайомили слухачів з історичними подіями боротьби за державотворення. Лектори провели аналогію, що за 106 років не змінився ні ворог, ні його методи. Наголосили на тому, що потрібно відкинути сентиментальність, ставлячи на противагу героїзм українських військових, навчитися шанувати подвиги захисників України, і не дозволяти ворожій пропаганді перетворювати їх з героїв на жертви, а перемогу на трагедію. Розуміючи суть російського імперіалізму, рашизму, шовінізму ми зможемо перемогти ворога сьогодні.

Слава Україні! Героям Слава!