Вітаємо учасників Обласного конкурсу буктрейлерів "READ! CREATE! Communite!"

Рада директорів ЗФПО Одеської області спільно з методичною комісією викладачів іноземних мов закладів фахової передвищої освіти Одеської області нагородила Сертифікатами учасників у номінації "View on the Book ", а саме:

- Олександру Кириченко, студентку 32 групи КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" та її наставника - Зубарєву Тетяну Олексіївну, Завідувача бібліотеки Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж";

- Олександра Ребрія, студента 33 групи. КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" та його наставника - Притуляк Наталію Олександрівну, бібліографа, керівника гуртка "Книголюби".

Гордимося і щиро дякуємо талановитим студентам. Бажаємо нових великих звершень і досягнень у нових конкурсах та змаганнях!