Засідання стипендіальної комісії

27 червня 2024р. відбулося засідання стипендіальної комісії, під час якого обговорювалися питання щодо визначення рейтингу студентів, ліміту стипендіатів за результатами семестрового контролю 2023-2024 навчального року, затвердження реєстру студентів на призначення академічних та соціальних стипендій. На засіданні стипендіальної комісії були присутні голова батьківського комітету, голова студентської ради, голова профспілки, заступники директора, головний бухгалтер, куратори академічних груп. Загальне керівництво діяльністю стипендіальної комісії здійснив директор закладу освіти, голова комісії Сергій Іванніков. Дякуємо Збройним Силам України за можливість працювати та навчатися! Слава Україні! Героям Слава!