Засідання художньої ради

Художня рада КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» - це консультативно-дорадчий орган та орган самоврядування, який об’єднує на добровільних засадах членів педагогічного колективу закладу освіти, представників Студентської ради з метою глибокого і всебічного вивчення стану підготовки до різних мистецьких заходів, конкурсів, вироблення рекомендацій щодо покращення рівня виконання Художнів творів та проведення виховних заходів. 11 березня 2024 року відбулося чергове засідання членів художньої ради на чолі з адміністрацією. Під час зустрічі обговорювався рівень проведення виховних заходів у закладі освіти, участь здобувачів освіти та викладачів мистецтва в заходах, проведених Балтською ОТГ.

Тримаймо освітянський фронт! Разом до Перемоги!