Зустріч начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера з молоддю Одещини

23 листопада 2023 року викладач Комунального закладу "Балтський педагогічний фаховий коледж" Максим Чорба та здобувач освіти Павло Вадатурський долучились до відкритої зустрічі начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера з молоддю Одещини: відмінниками, активістами, переможцями олімпіад, спортсменами.

Основна мета зустрічі: залучення молоді до громадської діяльності, майбутньої участі у державотворчих процесах, обмін досвідом активних молодіжних груп.

Обговорили ряд важливих тем: пропозиції молоді щодо покращення життя у закладах освіти, розбудова та розвиток молодіжної політики, залучення ініціативної молоді Одещини до участі в управлінських процесах, забезпечення та допомога молодим спортсменам, які представляють Україну на міжнародних аренах, чемпіонатах Європи та світу; проєкти, які спрямовані на покращення життя в громаді, зокрема в області; допомога ЗСУ, людям з інвалідністю; підвищення громадської свідомості людей, культурно-просвітницька діяльность; проблема стажування молоді, зокрема потреба в молодих кадрах для відбудови держави, збагачення культури національних меншин; створення в Одеській області консультативних органів, які б залучали молодь до таких процесів.

Вдячні організаторам — Департаменту освіти і науки Одеської ОВА та Одеському офісу ЮНІСЕФ за можливість долучитись до зустрічі.

Дякуємо дирекції коледжу за підтримку та сприяння участі у заході.

Тримаймо стрій!