Нарада-семінар на тему: «Варіативний модуль Гандбол: теоретико-практичний аспект»

18 жовтня 2024 року в інноваційному освітньому ХАБі Балтської ОТГ відбулася нарада-семінар на тему: «Варіативний модуль Гандбол: теоретико-практичний аспект».

Захід був організований для викладачів та вчителів фізичної культури з метою підвищення професійної кваліфікації та обміну досвідом у сфері фізичного виховання.

Програма семінару включала як теоретичну частину, так і практичні заняття, що дозволили учасникам глибше ознайомитися з сучасними методиками викладання гандболу, новітніми підходами до підготовки учнів, а також способами інтеграції цього виду спорту в навчальну програму.

Особливу увагу було приділено вдосконаленню техніки та тактики гри, розвитку координаційних здібностей учнів і популяризації гандболу як засобу фізичного та розумового розвитку молоді.

Дякуємо всім учасникам за активну участь та бажаємо успішної реалізації отриманих знань у освітньому процесі!

Подальші освітні заходи в ХАБі сприятимуть впровадженню інноваційних підходів у галузі фізичного виховання та спортивної освіти в Балтській ОТГ.

1 перегляд0 коментарів