Проведено виховний захід «Оглядини» для студентів 1 курсу

Дякуючи Збройним Силам України, викладачі та працівники, студентська молодь КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» має можливість працювати і навчатися в режимі офлайн. Традиційно, кожного року в жовтні члени художньої ради закладу освіти проводять виховний захід «Оглядини», під час якого першокурсники демонструють свої таланти. Цей рік не став для нас виключенням. Студенти 11, 12, 13, 14 академічних груп показували свої здібності в умінні декламувати художні твори, в музиці та хореографії. Головною тематикою всіх виступів була підтримка ЗСУ та тверде переконання в Перемозі.

Бажаємо нашим здобувачам освіти подальших успіхів у навчанні та розвитку своїх індивідуальних здібностей, а нашій Україні Перемоги та Миру!!!