Профорієнтаційна робота

З метою інформування випускників шкіл міста Подільськ щодо можливостей подальшого вибору місця навчання члени приймальної комісії КЗ "Балтський педагогічний фаховий коледж" Віра Печарська та Катерина Подуфалова використовують як очні зустрічі зі школярами, так і спілкування в режимі онлайн.

Вдячні директорам ліцеїв та класним керівникам за сприяння в проведенні профорієнтаційної роботи! Віримо, що Ваші учні в майбутньому зможуть стати високоосвіченими педагогами, науковцями та справжніми професіоналами педагогічної справи, з часом повернуться в стіни рідної школи та навчатимуть майбутні покоління!

Шановні учні 9 та 11 класів, випускники коледжів, долучайтеся до нашої студентської родини! Ви - наше сьогодення і наше світле майбутнє, давайте наближати Перемогу разом!!!