Участь у фестивалі науки та робототехніки «ROBOTERRA

22.03.2024 року в м. Черкаси відбувався фестиваль науки та робототехніки «ROBOTERRA, Майбутнє України у твоїх руках» на базі КЗ «Черкаська санаторна школа інтернат». Студенти КЗ «Балтський педагогічний фаховий коледж» мали змогу проявити свої вміння, знання та внести ідеї в освітні інновації та сучасні технології з розвитку робототехніки.

В кожному куточку школи панувала неймовірна атмосфера. Всі учасники фестивалю запускали роботів з Lego, складали і програмували завдання з конструктором. В наш час це не легко, подарувати дітям ці миті щастя, спілкування, посмішок і тепла. Сьогоднішній день показав, що ми, українці, сильна нація і в нас талановите молоде покоління, яке відбудує нашу країну. Дякуємо КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради" за фестиваль та подарунки.

Всі учасники конкурсів були нагороджені сертифікатами та призами. Дякуємо Збройним Силам України за можливість навчатися під Мирним небом! Все буде Україна!

4 перегляди0 коментарів